Комплексна підтримка Ваших телекомунікаційних рішень

На основі багаторічного досвіду роботи в галузі телекомунікаційних проектів ми знаємо, що своєчасна та кваліфікована підтримка клієнтів є найважливішим елементом роботи з операторами зв’язку та провайдерами Інтернету.

Всім своїм клієнтам ми надаємо консультації та технічну підтримку на всіх етапах як проектів модернізації, так і поточних проектів:

  • початковий аналіз вимог замовника та аналіз наявної в нього мережної інфраструктури, можливостей модернізації мережі
  • підготовка логічно завершених рішень на підставі цих вимог
  • підготовка рекомендованих змін;
  • створення та демонстрація працездатності рішення в лабораторії Tiacom
  • надання комплектів обладнання для тестування та створення пілотних проектів
  • встановлення та підтримка функціонування системи управління Raisecom Nview NMS
  • інсталяція обладнання на об’єктах замовника з інтеграцією в існуючі мережі та систему управління
  • цілодобові консультації (при необхідності з виїздом до замовника) щодо нового та вже інстальованого обладнання з гарантованим часом надання тимчасового вирішення або термінів усунення проблеми
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування/заміна обладнання
  • інформаційна підтримка про вихід нових версій продуктів, актуальні версії програмного забезпечення, надання технічної документації.
Найкращий партнер компанії Raisecom 2018 року за новими технологіями

З 2014 року компанія Tiacom є офіційним представником корпорації Raisecom в Україні. Наші інженери працюють з обладнанням Raisecom вже понад 10 років і мають досвід інсталяції та підтримки всіх технологічних категорій обладнання Raisecom як на телекомунікаційних мережах, так і в лабораторних умовах “на столі”. Тому на партнерському саміті за результатами 2018 року компанія Tiacom була визнана Кращим партнером компанії Raisecom 2018 за новими технологіями.

Власна мережева лабораторія дозволяє моделювати інфраструктури клієнтів будь-якої складності. Сервісний центр у Києві

На базі обладнання Raisecom, власної мережевої лабораторії та наших знань у сфері проектування, будівництва та підтримки великих телекомунікаційних проектів, ми реалізували комплексні рішення для Укртелеком, Київстар, Водафон Україна, лайфсел та багатьох інших операторів та провайдерів. Ми готові надати обладнання для тестування. Звертайтесь на  support@tiacom.ua.

Переваги

Создавайте качественные решения с logo
В нашей компании работают специалисты для создания и поддержки качественных телекоммуникационных решений, подбора оборудования, его настройки и инсталляции, а также строительства комплексной инфраструктуры. Свяжитесь с нами и получите поддержку уже сегодня
x
Связаться с менеджером

Комплексная поддержка телекоммуникационных проектов

x
замовити
зворотній дзвінок
x
Дякуемо!
Ваше повідомлення було підправлено. Ми звяжемось з вами в найближчий час!
// // //