Ми не боїмося труднощів...

Компанія ТІАКОМ створена на початку 2004 року. Основною метою створення компанії було просування і продаж пасивного обладнання телекомунікаційних систем, кабельної продукції, а так-же проектування і будівництво у сфері зв’язку. Ми почали свою діяльність в якості авторизованого партнера корпорації Tyco Electronics Raychem, світового лідера в області пасивних телекомунікаційних компонентів для побудови мереж зв’язку, як мідних, так і волоконно-оптичних (муфти типу XAGA, оптичні муфти FOSC, оптичні панелі FOMS і багато іншого), а так само в якості провідного дистриб’ютора по продукції Одеського кабельного заводу.

У структурі компанії функціонують відділ маркетингу, відділ продажів устаткування, логістики, відділ волоконно-оптичних систем, відділ зовнішньоекономічних зв’язків, проектний відділ і відділ будівництва.
Відділ будівництва надає повний спектр послуг – проектування, монтаж і здачі об’єкта замовнику з можливістю подальшого надання послуг з обслуговування даних мереж. Наявність власних бригад, високоякісного обладнання від світових брендів, машин-лабораторій, техніки і спеціалізованих інструментів дозволяє проводити роботи в найкоротший термін, якісно і з гарантією.

Більшість працівників компанії Тіаком – це професійні зв’язківці з профільною вищою освітою, які пройшли школу роботи на державних підприємствах таких як Укртелеком, Діпрозв’язок і мають значний досвід в галузі зв’язку. Більшість наших працівників пройшло навчання на курсах проводяться корпорацією Tyco Electronics Raychem за напрямками монтажу та обслуговування волоконно-оптичних, мідних ліній зв’язку, а так-же СКС ліній, є сертифікати.
На початку 2014 року в компанії відкрився новий напрям, продаж активного обладнання і ми стали авторизованим партнерів корпорації Raisecom. По мимо просування, надання консультацій, продажу даного обладнання ми виробляємо гарантійну і післягарантійне підтримку на базі власного сервісного центру.
За довгі роки діяльності компанії ми зарекомендували себе як надійний партнер з постачання обладнання та підрядна організація у таких компаній як Укртелеком, Водафон Україна, Київстар, лайфселл і багато інших.

Ми не боїмося труднощів і готові вирішити будь-яку Вашу задачу.

Наші досягнення

“Чи не припиняй вкладати в розвиток. Ніколи не припиняй вдосконалюватися. Ніколи не припиняй оновлюватися. Момент, коли ти припиниш удосконалювати свою організацію, буде початком її кінця. Постав мету: кожен день ставати краще, хоча б чуть-чуть. Запам’ятай японську стратегію Кайдзен. Маленькі щоденні поліпшення принесуть, врешті-решт, великі переваги. “
Боб Парсон

 

За таким принципом працює наша компанія.

Оптоволоконні лінії зв'язку

Мідні лінії зв'язку

Корпоративні мережі

Магістральні мережі

Чому саме ми?

Тіаком – це організація, яка дорожить кожним клієнтом і несе відповідальність за свою роботу.

x
замовити
зворотній дзвінок
x
Дякуемо!
Ваше повідомлення було підправлено. Ми звяжемось з вами в найближчий час!
// // //