Будівництво

Одним з головних видів діяльності ТОВ “Тіаком” є будівництво лінійних споруд зв’язку будь-якої складності. Наша компанія пропонує проведення робіт з будівництва ліній зв’язку незалежно від того, наскільки складною буде їхня реалізація. Також ми можемо побудувати волоконно-оптичні лінії зв’язку з повним забезпеченням необхідним обладнанням, введенням в експлуатацію та подальшим технічним обслуговуванням.

Працюємо під ключ

Ми завжди пропонуємо нашим клієнтам високоякісний сервіс та готові виконати будь-які побажання щодо Вашого замовлення. Ми будемо раді виконати для Вас будівельні роботи в стислі терміни та з урахуванням усіх ваших пропозицій та побажань. Професійна команда нашої компанії реалізує проект з повною відповідністю до заявлених вимог. При співпраці з нами Ви повністю відчуєте всі переваги послуг від ТОВ “Тіаком”.

Співпрацювати просто

Замовнику потрібно вказати лише дві точки.

Перша буде початковою, і відповідно друга – кінцевою точкою, де хотілося б побудувати лінію зв’язку, а всі інші деталі та тонкощі роботи будуть виконані нашою компанією.

Ліцензія підтверджує законність усіх будівельних
робіт
license
Наші проекти
  • ПАТ "Укртелеком"
  • ТОВ "Велтон Телеком"
  • ТОВ "Голден-Телеком"
  • НСК "Олімпійський"
  • ТОВ "Астеліт"
  • ПрАТ "Фарлеп-Інвест"
  • ПрАТ "Київстар"
ПАТ

ПАТ "Укртелеком"

Виконані роботи по будівництву ВОЛЗ (більш ніж 150км) по проекту розширення мережі широкосмугового доступу ПАТ “Укртелеком” в м. Києві та в м. Чернігові; Побудована транспортна телекомунікаційна мережа для впровадження технології UMTS (3G) ПАТ «Укртелеком» та розширення цієї мережі з прокладання ВОК до базових станцій мережі;

ТОВ "Велтон Телеком"

ТОВ "Голден-Телеком"

НСК "Олімпійський"

ТОВ "Астеліт"

ПрАТ "Фарлеп-Інвест"

ПрАТ "Київстар"

Нагороди
Нагороди
Нагороди
Нагороди
Нагороди
x
замовити
зворотній дзвінок
x
Дякуемо!
Ваше повідомлення було підправлено. Ми звяжемось з вами в найближчий час!
// // //