Проектування

Спеціалісти нашої компанії забезпечать плідну співпрацю на кожній стадії проектування.
Наявність у компанії Тіаком професійного проектно-кошторисного відділу дозволяє розробляти та випускати у встановлені терміни якісну та правильно складену документацію.

Єдиний підрядник...

Компанія «Тіаком» при проектуванні ліній зв’язку не вдається до сприяння з боку інших організацій-підрядників, уся проектна документація, будівельно-монтажні роботи здійснюються лише фахівцями нашої компанії. В результаті єдиний підрядник забезпечує:

1) проектування ліній зв’язку;

2) підбір, монтаж та налаштування обладнання;

3) проведення пуско-налагоджувальних робіт;

4) подальше технічне обслуговування системи.

Замовнику вигідно замовляти проектування ліній зв’язку, а також їх монтаж та подальше обслуговування в одного підрядника, ніж у кількох дрібних компаній, які не зможуть забезпечити повний комплекс послуг щодо складання проектної документації, будівельно-монтажних робіт та подальшого обслуговування системи, а також нести повну відповідальність за їхню працездатність.

Команда професіоналів

Проектування ліній зв’язку – це завдання, впоратися з яким можуть лише кваліфіковані та досвідчені фахівці. Компанія «Тіаком» має в своєму розпорядженні штат компетентних, ліцензованих співробітників з багаторічним стажем у даній сфері. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкращі технічні продукти та рішення.

x
замовити
зворотній дзвінок
x
Дякуемо!
Ваше повідомлення було підправлено. Ми звяжемось з вами в найближчий час!
// // //